Co robić, gdzie zajrzeć, aby zwiększać szanse na sukces związku 4 i 8?
 
➡️ Mam nadzieję, że nie każdy koniec dnia wygląda tak, że padacie ze zmęczenia bez siły, aby pielęgnować Wasz związek, waszą intymną relację, nakarmić co by nie mówić głód uczuć – żeby romantycznie spędzić czas? Zabezpieczenie materialne, poczucie stabilności, zaufania, wysiłek kierowany w utrzymanie wspólnego gospodarstwa – wszystko się zgadza, ale to nie wszystko ;)
 
➡️ Czy w chwili dylematu w pierwszej kolejności staracie się zrozumieć zachowanie drugiej strony, a dopiero potem przechodzicie do jego opiniowania i próby rozwiązania?
 
‼️ UWAGA
Pamiętaj proszę, że sugestie dotyczą poziomu czystego archetypu, co w prawdziwym życiu nie ma miejsca, dlatego proszę traktować je jako pierwsze rozeznanie. Aby rzetelnie i trafnie popracować nad sobą i nad związkiem potrzebna jest szersza precyzyjniejsza i indywidualna informacja. Poniżej link do postu opisującego jak moim zdaniem warto podchodzić do tematu posługiwania się numerologią w odniesieniu do związku. Zapoznaj się, jeśli go nie czytałaś /-eś ;)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2712526492107411&set=a.461204457239637&type=3&theat
 
➡️ Zapewne sami już widzicie, że praca poprzez wymądrzanie się, moralizowanie, wszechwiedzę, narzucanie rozwiązań, nawet nieświadome wywyższanie się nie działa za dobrze :/ Nosicie silne osobowości, z którymi lepiej pracuje się poprzez poszanowanie mądrości i inteligencji każdej ze stron, docenianie dobrych zachowań – nawet jeśli czasem zdarzy się jakieś głupie zachowanie. Dopiero z tego poziomu łatwiej przyjąć czyjeś dowództwo w chwili, która tego wymaga.
 
➡️ Ego? No cóż, bardzo łatwo je uruchomić, spowodować, że czuje się zagrożone, zranione. Jak jest konkretnie u Was? Umiecie już rozpoznawać w sobie, kiedy mówi, odpowiada ego?
 
➡️ Pamiętałabym, że każdy ma prawo do pracy, nauki w swoim tempie. Zgoda, że czasem może kończyć się cierpliwość i można o tym porozmawiać na zasadzie, jak się czujemy i ile jeszcze z czymś wytrzymamy, ale stawianie np. ultimatum, to raczej kropka nad “i” do buntów i malejącego szacunku wg mnie.
 
➡️ Stawiałabym raczej na współpracę niż na dominację.
 
➡️ Znajome czy obce jest Wam powiedzenie “chill out”. Pędzicie wszędzie? Dobrze Wam z tym?
 
Kibicuję Wam gorąco 💚
Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!