Ukochanie wolności (czasem niewłaściwie rozumianej), ciekawość świata, przygoda i buntowniczy charakter a także nowatorstwo to 5️.

Słowa są jej klejnotami, talent w ich używaniu może pomagać 5️ w osiąganiu zamierzonych celów i błyszczeniu na forum. 
Przy czym dobrze jest, jeśli te słowa są dobierane mądrze, starannie i rozważnie, ponieważ w swojej prędkości 5 może nie zauważyć, kiedy rani nimi inne osoby.

Pozytywna 5️ znakomicie umie się dostosowywać do nowych okoliczności, ma w sobie bowiem wiele elastyczności i kreatywności.

Łatwość uczenia się, elokwencja, talent mówienia i pisania, twórcza wyobraźnia, zdolność dostosowywania się pomagają 5️ osiągać to, czego chce a nawet zajmować się kilkoma sprawami jednocześnie. 
Mają znakomite poczucie humoru i wiele seksapilu w sobie 😉 

Zmienność nastrojów może przysparzać 5 mocnych wzlotów i mocno bolesnych upadków. Duża emocjonalność, która jeśli nie jest na bieżąco rozpracowywana – a nie jest to łatwe dla 5ki pomimo talentu operowania słowem, nie jest wylewna – może prowadzić do rozmaitych nałogów. 

Ma wiele talentów od uzdrawiania, po talenty sprzedażowe.
Jej ruchliwość i poczucie wolności, brak cierpliwości, chęć podążania za przyjemnymi aspektami życia mogą utrudniać funkcjonowanie w związku.

Jak to jest u Ciebie? Jakie sukcesy w pracy nad sobą już osiągnęłaś?

Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!