Cześć! Jestem Dorota

Czy masz czasem tak, że rzeczy zaczynają się sypać? Związek, biznes, zdrowie, nastrój? A potem myślisz sobie “dlaczego ja?”, “co ja takiego zrobiłam?”, “czym sobie na to zasłużyłam?”, “Wcale nie jestem negatywna”. To byłam ja jakiś czas temu.

Walczyłam, próbując pokonać wszystkie przeszkody, ale świat wydawał się działać przeciwko mnie!

Ale potem odkryłam, że wszystko ma swój cel, i że nie jestem odpowiednio “zestrojona” z życiem moich marzeń. Właśnie wtedy odkryłam numerologię. Precyzyjna technika, która pomogła mi zrozumieć i ukształtować moją przyszłość. Od zawsze ciągnęło mnie do pracy z drugim człowiekiem, tylko nie wiedziałam jak to zrobić. Dzięki numerologii zrozumiałam i skrystalizowałam swoją rolę, w której mam stać u boku i wspierać tych, którzy chcą się rozwijać, żyć lepiej, prowadzić szczęśliwsze życie, pełne wewnętrznego spokoju i miłości. U boku tych, którzy pragną zsynchronizować się z samym sobą, z własnym życiem.

Cześć, jestem Dorota 🙂
Z wykształcenia jestem inżynierem technologii żywienia człowieka. Pracowałam jako Business Developer w sektorze B2B dla kilku firm: średnich i bardzo dużej. Jestem zapalonym trenerem umiejętności miękkich, a w 2015 r. Stworzyłam program audiobooków “MistrzuF”
w celu wspierania rodziców w ich zadaniu “wychowywania” swoich dzieci.

Przed spotkaniem numerologii ukończyłam certyfikowane kursy z zakresu psychologii, komunikacji, rozwoju osobistego, sprzedaży i budowania zespołów. Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch chłopców. I połączyłam się już ze swoimi darami, ze swoją drogą 🙂

Jestem certyfikowanym numerologiem oraz jej nauczycielem.

Fascynuje mnie siła i precyzja numerologii. Ciągle poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Stale się uczę. Moim zadaniem jest wspierać osoby prywatne, związki, rodziny oraz firmy w rozwijaniu swoich skrzydeł.

Uważam, że proces ten rozpoczyna się poprzez odkrywanie samego siebie. Większe rozumienie samych siebie a następnie otaczających nas osób, okoliczności prowadzi nas na kolejne poziomy rozwoju. Wykorzystuję do tego m.in. moc numerologii!

Zapraszam Cię do współpracy ze mną.
Do zobaczenia 🙂

Numerologia: od czego warto zacząć?

1: Numerologia osobista

Pełny portret numerologiczny służy przede wszystkim zdobyciu realistycznego obrazu siebie, aby móc lepiej poznać, zrozumieć i rozwijać swoją osobowość. Liczby to klucz do rozszyfrowywania naszych zachowań. Czy chciałabyś wiedzieć do czego popychają Cię energie, które zgromadziłaś wokół siebie? Czy wspierają Cię w Twoich głównych dążeniach? W co warto włożyć teraz
zaangażowanie, a co można sobie ze spokojem ducha odpuścić?

2: Numerologia dla par

Możecie zbudować razem zrównoważony, harmonijny związek! Dzięki numerologii dla par dowiesz się, skąd wynikają wasze konflikty, odkryjesz lub potwierdzisz mocne strony Waszego związku i jak go pielęgnować. Jak radzić sobie z różnymi problemami. Czy chciałabyś odkryć źródła konfliktów
i sposoby jak im zaradzić, nad czym pracować, aby Wasz związek nabierał siły i dawał Wam poczucie szczęścia
i spełnienia?

3: Numerologia dla biznesu

Buduj swoją firmę na mocnych fundamentach! Numerolog odkryje
i ułoży wibracje w Twoim biznesie, które znacząco zwiększą szanse na jego sukces. Czy myślisz, że nazwa firmy może mieć znaczenie? A czy
i jak Twoja osoba wpływa na jej rozwój? Czy profile osobowościowe Twoich pracowników mogą mieć na tym polu znaczenie? Czy chciałabyś mieć więcej wiedzy i narzędzi do tego, żeby Twoja firma rosła prężnie i harmonijnie?

Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!