Mnóstwo pomysłów i to z polotem prawda? Trudno wybrać ten jeden do realizacji…zaraz zaraz…po co wybierać jeden? Czemu nie zająć się wszystkimi? Przecież każdy genialny i pomoże ludzkości ! 😀 Czyż nie tak droga 9️ ko?

Przecież jak zajmiesz się jednym, to i tak zaraz ci się znudzi i będziesz musiała zająć się innym 😉

Ludzie nie rozumieją, że Twoje pomysły dotyczą naprawy biedy, opanowania strachu, uratowania uciemiężonych na całym świecie!

Tak, 9️ to wibracja, która niesie ze sobą nieodparte poczucie misji,służby dla ludzkości. Podnoszenia jakości życia fizycznego, psychicznego i duchowego innych ludzi. Natura społecznika, wizjonera, idealisty, bojownika o sprawę stara się ujawnić choćby nie wiem co!

Osobowość 9️ ma w sobie odwagę i bunt, aby łamać niekorzystne tradycje, schematy. Nie boi się, że komuś się to nie spodoba. Brawurowo idzie przez życie.

9️ to obywatele świata, podróżnicy. Nie przywiązują się zbyt mocno ani do miejsca ani do materii. Kochają naturę. Wobec czego z łatwością mogłyby od tak wziąć plecak i pojechać na lotnisko kupić bilet.

9️ ciekawi niemal wszystko, czyniąc ją wybornym i wyrafinowanym rozmówcą – to filozof, w dodatku o dużym talencie rozumienia ludzkiej psychiki i duchowości.

Rola społecznika, zamiłowanie do podróży, niemal dziecięca ciekawość do poznawania, brak przywiązania do materii, kierowanie się wyższymi wartościami i ideałami w pracy mogą spowodować, że 9️ “nieco” może zaniedbać sprawy finansowe.
9️ lubią pieniądze. Jeśli mają ich dużo, to z przyjemnością się nimi dzielą i czynią dobro.

9️ powinny pracować nad zapanowaniem nad swoim wewnętrznym dzieckiem, uczyć się o przedsiębiorczości, szukać ludzi, którzy uzupełnią ich talenty, aby łatwiej im było realizować swoje pomysły.

9️ powinny mieć świadomość, że mają równie silne obie strony medalu – cieszenie się z sukcesów, pozytywne patrzenie na świat, serdeczność, wyrozumiałość, tolerancję jak i gniew, rozgoryczenie, możliwość wyłączania empatii, szorstkość, kiedy sprawy nie układają się po ich myśli 😉

9️ pomóż opisać siebie. Jeszcze zostało wiele do napisania 🙂

Zapraszam Cię do obejrzenia video na temat wibracji urodzeniowej 9

 

Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!