Jak coś obiecasz, to będzie zrobione prawda 4️ko? I to na wysokim poziomie staranności, szczegółowości i profesjonalizmu. 4️ to rzetelna firma, która pracy się nie boi! To znakomity zarządca, budowniczy, strateg.

4️ to osoby wysoce odpowiedzialne, zorganizowane, stabilne, logiczne, można na nich polegać. Bardzo pracowite a przy tym skromne. Przeważnie “granie pierwszych skrzypiec” nie jest dla nich najważniejsze.
W pozytywnej odsłonie mogą znać swoją wartość. Pomimo to nadal mogą mieć dylematy w wycenianiu swojego czasu, usług i mieć zachwiane poczucie zasługiwania na to, co piękne i najlepsze w życiu. Swoje potrzeby mogą ustawiać na dalszych miejscach w kolejce realizacji.  Zdrowy egoizm ;)? Co na to powiesz?

Gospodarność, praktyczność i odpowiedzialność 4️ może utrudniać im spontaniczność, lekkość w zmianach planów, w zabawie. Zmienności w życiu to silne lekcje elastyczności dla 4 ek.

4️ mają wysokie poczucie lojalności, oddania. To może trzymać je zbyt długo w niekorzystnych relacjach.
Mówienie o uczuciach nie jest najłatwiejszą sprawą, dlatego często ich językiem miłości jest czas, pomaganie – czyny.

Żeby uwolnić pokłady kreatywności i swoich talentów (często talenty w ręku i te umysłowe) potrzebują bezpieczeństwa, możliwości działania w swoim rytmie.

Znakomita pamięć może przerodzić się w pamiętliwość jeśli 4️ przejdzie na ciemną stronę mocy. Wówczas narzekanie, zawiść, lenistwo/ pracoholizm, sztywność, dylemat z szerszym widzeniem, branie do siebie czyjejś krytyki, srogość, zawziętość mogą znacząco utrudniać budowanie zdrowych związków i relacji.

 

Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!