Jak oni się zachowują. Czy nie widzą, że problem leży w tym, że … Ja zaraz wszystko pomogę im zrozumieć i zapanuje harmonia i miłość ;)

Osobowość 6 obdarza Cię ogromną wrażliwością, empatią, zrozumieniem, współczuciem do cudzych problemów. Bardzo Ci zależy na tym aby panowała harmonia, spokój, miłość prawda?
I to jest super. Dbaj jedynie, aby wspierać tych, którzy o to proszą oraz o to, aby zbyt wiele samej na siebie nie brać, zwłaszcza, kiedy nikt tego od Ciebie nie wymaga ;)

Dom, rodzina i panująca w nim harmonijna miłość są dla Ciebie zapewne szczególnie ważne!

6️ mają w sobie duże pokłady ciepła, miłości do ludzi, delikatności, wrażliwości. Są bardzo emocjonalne. Twoim zadaniem 6️ jest m.in. łapać dystans do siebie i otoczenia, aby łatwiej wychodzić z trudnych i długich stanów emocjonalnych czy wątpliwości. To pomoże w budowaniu i utrzymywaniu pozytywnej samooceny, omijać poczucie winy.

6️ staraj się być równie mocną wojowniczką za siebie jak za bliskie ci osoby ;) przy użyciu oczywiście Twoich pozytywnych talentów.

Trenuj realizację tego, co sobie postanowisz – silną wolę. To również pomoże budować pewność siebie, zaufanie do siebie, poczucie swojej wartości, wychodzenie z wątpliwości.

6️ niesie ze sobą uzdolnienia artystyczne np. piękne głosy, znakomity słuch, taniec i wiele innych. Generalnie 6️ to esteci, lubują się w pięknie. Lubią wokół siebie porządek i piękne wnętrza, stroje.

Kobiety emanują podobnie jak 2 ogromną kobiecością. Mężczyźni dzięki talentom płynącym z 6 potrafią “oczarowywać” kobiety ;)

Pomimo potrzeby harmonii, bliskości ludzi i pokoju 6️ mają m.in. skłonności do kłótliwości, zawiści, przesadnej dumy, zarozumiałości, a nawet dominacji. Mogą łatwo wpadać w stany przygnębienia.

Zapraszam do obejrzenia video na temat wibracji urodzeniowej 6

Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!