Sława, władza i fortuna? Czujesz ten zew 8️ko? Powiesz być może…wcale nie. A ja się zgodzę, bo nie tylko to się liczy, jest znacznie więcej. Jednak ten naturalny pociąg do rządzenia, do bycia na czele, smykałka do interesów…chyba się nie wyprzesz ;)?

Jeśli osoba nosząca wibrację 8️ realizuję swoją pozytywną odsłonę, to tylko się cieszyć, że chce przewodzić. To wspaniali, charyzmatyczni, hojni i ludzcy szefowie, przywódcy wówczas. Z łatwością potrafią wzbudzać autorytet. Jeśli 8 kroczy niską wibracją, to lepiej uciekać ;) Wówczas trzeba mocno popracować nad autorytarnym podejściem, zero – jedynkowym, surowym i bezwzględnym podejściem do spraw i ludzi, nad wyraz dużymi wymaganiami i chęcią kontroli.

8 przynosi moc i obfitość. To wewnętrzna odpowiedzialność, determinacja, siła woli, samodyscyplina, naturalna potrzeba sprawdzania siebie, osiągania, udowadniania sobie (zwłaszcza w aspekcie osiągnięć materialnych).
To osoby mocno stąpające po ziemi, bardzo bystro, szybko myślące i efektywnie, wydajnie działające. Potrafią podejmować trudne decyzje jeśli zajdzie potrzeba.

Dla 8 bardzo ważne są zasady, uczciwość, moralność, sprawiedliwość. Jest to ważne do tego stopnia, że potrafią bardzo kontrolować siebie i innych, mieć BARDZO wysokie wymagania do siebie i innych – wręcz obsesyjne. Mogą ciężko znosić odstępstwa od swoich wyobrażeń, krytykę – bywają obrażalskie, dość trudno może przychodzić im zmiana zdania.
Wychodząca z 8️kowej siły, ambicji (symbol nieskończoności, wzmacniania) skłonność do przesady może objawić się podejściem – “teraz, albo nigdy”, “kocham lub nienawidzę”, “wszystko albo nic”, “ma być zrobione porządnie, albo nie róbmy wcale”.

Dla 8️ ważna jest jakość. Zarabianiem dla rodziny, prezentami mogą okazywać swoją miłość i oddanie: ” mojej rodzinie niczego nie zabraknie”.

Tak jak z jednej strony płynie i wypływa duża siła i moc, tak z drugiej strony powinno płynąć, wpływać dostatecznie dużo regeneracji sił, relaksu, wracania do równowagi.

Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!