Co robić, gdzie zajrzeć, aby zwiększać szanse na sukces związku 4 i 6?
 
➡️ Mam nadzieję, że poświęcacie sobie wzajemnie sporo uwagi, że uczycie się okazywać uczucia w sposób, którego potrzebuje druga strona? Rozumiem, że nie jest to tak samo łatwe dla każdego z Was, lecz dla każdego z Was najpewniej jest to bardzo potrzebne
 
➡️ Proponuję, aby w Waszym związku przeważała postawa chęci zrozumienia i akceptacji przed dalszymi rozmowami zamiast surowego oceniania, opiniowania, pretensji, częstego przyrównywania do najwyższych standardów, postawy roszczeniowej – nawet jeśli wydaje się Wam, że właśnie tak jest, to sprawdzenie tego aspektu nie powinno zaszkodzić ;)
 
‼️ UWAGA
Pamiętaj proszę, że sugestie dotyczą poziomu czystego archetypu, co w prawdziwym życiu nie ma miejsca, dlatego proszę traktować je jako pierwsze rozeznanie. Aby rzetelnie i trafnie popracować nad sobą i nad związkiem potrzebna jest szersza precyzyjniejsza i indywidualna informacja. Poniżej link do postu opisującego jak moim zdaniem warto podchodzić do tematu posługiwania się numerologią w odniesieniu do związku. Zapoznaj się, jeśli go nie czytałaś /-eś ;)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2712526492107411&set=a.461204457239637&type=3&theat
 
➡️ Dbałabym o to, aby nie utykać w lamentach w odniesieniu do spraw, drobiazgów, które mogą się nie wydarzyć – i najpewniej nie wydarzą. Tam może iść sporo energii a po co? Lepiej zaprosić trochę żwawej, radosnej energii prawda? Rośnie to, na czym się skupiasz
 
➡️ Czy nadal dbacie o swój wygląd zewnętrzny na poziomie, który “kręci” drugą stronę?
 
➡️ Namiętność? Romans? Oboje pewnie chcecie, a czy oboje się staracie?
 
➡️ W rozmowach o tym co kto powinien, jak powinno być, raczej sobie radzicie. A jak jest z otwartością w tłumaczeniu o tym, co u Was w środku?
 
Kibicuję Wam gorąco 💚
Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!