Co robić, gdzie zajrzeć, aby zwiększać szanse na sukces związku 4 i 4?
 
➡️ Rekomendacja Nr 1 i w tym przypadku ma być nr 1 :D!
dbanie o to, abyście szli raczej pozytywną stroną swojej wibracji, może być kluczowe, to może baaaardzo Wam pomóc w codziennym życiu
 
➡️ Tematy bezpieczeństwa – zarówno związkowego jak
i na przyszłość dobrze by było, aby były zorganizowane, przegadane
 
➡️ Warto zatroszczyć się o nieco spontaniczności, odwagi w próbowaniu różnych ciekawych, nietypowych rzeczy. Samo chcenie niestety nic nie zrealizuje i dobrze to wiecie ;)
 
➡️ Nie musicie być nad to surowi wobec siebie. Uczcie się wydobywać na zewnątrz to ciepełko, jakie macie w środku :)
 
➡️ Obserwowałabym czy wkrada się za mocna rutyna, zachowawczość, nazbyt długie dojrzewanie – które mogą skraść Wam sprzed nosa coś ciekawego, przyblokować rozwój
 
‼️UWAGA
Pamiętajcie proszę, że sugestie dotyczą poziomu czystego archetypu, co w prawdziwym życiu nie ma miejsca, dlatego proszę traktować je jako pierwsze rozeznanie. Aby rzetelnie i trafnie popracować nad sobą i nad związkiem potrzebna jest szersza precyzyjniejsza i indywidualna informacja. Poniżej link do postu opisującego jak moim zdaniem warto podchodzić do tematu posługiwania się numerologią w odniesieniu do związku. Zapoznaj się, jeśli go nie czytałaś /-eś ;)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2712526492107411&set=a.461204457239637&type=3&theat
 
➡️ Odpowiedzialność jest super, bycie filarem dla społeczności, pracy też jest super i może dawać wiele satysfakcji. Warto tylko zwrócić uwagę, czy pozostałe szprychy koła są zaopiekowane, aby Wasze wspólne życie było ciekawsze – jeśli tego potrzebujecie ;)
 
Kibicuję Wam gorąco 💚
Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!