Co robić, gdzie zajrzeć, aby zwiększać szanse na sukces związku 3 i 7?
 
Na szybko można by pomyśleć, że tak różne osobowości nie będą miały ze sobą nic wspólnego a tu proszę, coś je do siebie przyciąga a raczej powinnam napisać pociąga 😉 Dlaczego?
 
Ciekawskość 3ki pociąga zbadanie tej niedostępnej, jakże innej tajemniczości 7ki. No i ta prezencja!
7ka przy 3ce może czerpać wiele radości, łatwiej się rozluźnić, ach to pozytywne spojrzenie na świat i życiowa energia 😉
 
Jak się zerknie głębiej, to macie sporo wspólnych obszarów, które działają na korzyść Waszego związku. Mam nadzieję, że wiecie dokładnie, które to obszary u Was 😉
 
Gdzie skierować uwagę szczególnie, aby przyjrzeć się potencjalnym utrudnieniom?
 
‼️ UWAGA
Nim tam pójdziemy, to przypominam, że sugestie w poście dotyczą poziomu czystego archetypu, co w prawdziwym życiu nie ma miejsca, dlatego proszę traktować je jako pierwsze rozeznanie, podpowiedzi gdzie szukać. Aby rzetelnie i trafnie popracować nad sobą i nad związkiem potrzebna jest szersza precyzyjniejsza i indywidualna informacja. Poniżej link do postu opisującego jak moim zdaniem warto podchodzić do tematu posługiwania się numerologią w odniesieniu do związku. Zapoznaj się, jeśli go nie czytałaś /-eś 😉
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2712526492107411&set=a.461204457239637&type=3&theat
 
➡️ Sugeruję otworzyć się na szczere rozmowy o Waszych potrzebach – w tym społecznych, celach, temperamentach. Powtarzam to w kółko – głęboka znajomość siebie i drugiego człowieka jest kluczem do wielu sukcesów w tym związkowych
 
➡️ Zamiast robienia sobie na złość (jeśli ma miejsce), zaprosiłabym do pokoju zrozumienie, akceptację (nie mam na myśli zgody na ranienie drugiej strony), tolerancję i wypracowanie balansu pomiędzy społecznymi aktywnościami a ciszą, spokojem i wizytami w naturze. Czy razem, czy osobno – jak Wam pasuje.
 
➡️ Zbadałabym poziom egoizmu jaki może występować w Waszym związku, niechęci, obaw do prawdziwego przedyskutowania ważnych aspektów Waszego wspólnego życia i ewentualnej ignorancji wobec uczuć drugiej strony.
 
➡️ Jeśli 3 szuka coraz więcej atrakcji poza domem, to może chodzić zwyczajnie o to, że ma za mało bodźców w domu na różnych polach, lub na jakimś jednym konkretnym.
Jeśli 7 staje się coraz bardziej zgryźliwa, kąśliwa, krytykancka, to może chodzić zwyczajnie o tracenie poczucia bezpieczeństwa w związku i wkraczanie zazdrości.
 
➡️ Jak 7 nic nie mówi, to nie jest tak, że nie widzi! 😉
 
➡️ Jak zaradzić? Przy takich bystrych umysłach, życzę Wam jedynie odwagi do rozmów i otwartości w ich trakcie 😉
 
➡️ Inwestowałabym również w jakość komunikowania się. W słowa jakich do siebie używacie. Związek możemy budować tysiącami drobnostek jak również możemy go ubijać kroczek po kroczku. Słowa mają moc!
 
Kibicuję Wam gorąco 💚
Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!