Lunarną OSOBOWOŚĆ 2️ cechuje duża wrażliwość, intuicja, skromność, chęć komunikacji, ugodowość, lojalność.

Jej nieustanna troska o innych, umiejętność pocieszenia i uspokojenia zatroskanych sprawiają, że jest wspaniałym wsparciem dla innych.
W jej naturze leży romantyzm, wyrozumiałość i przebaczanie, które mogą przerodzić się w naiwność i patrzenie na świat, ludzi jak przez “różowe okulary”, co czasem niektórzy lubią wykorzystywać.

Dyplomacja, takt, pragnienie pojednania sprawiają, że najczęściej to 2️ka inicjuje rozmowy dążące do zażegnania nieporozumień. Jej wrażliwość na słowa, czasem szybko budzi uczucie zranienia. Cierpi mocniej niż inni, kiedy ludzie jej nie rozumieją, lub ranią.

Wdzięk, umiłowanie współpracy i umiejętności negocjacyjne pomagają przechodzić jej przez trudności w życiu. Choć woli współpracować, to z łatwością i satysfakcją zorganizuje i poprowadzi samodzielnie pozostawiony interes, projekt, zespół, czy dom pod swoją opieką.

2️ z 11 posiada dodatkowo potencjał lidera, który w pozytywnej odsłonie skutecznie realizuje projekty pamiętając o drugim człowieku. W negatywnej odsłonie może bezwzględnie narzucać innym swoją wizję i mieć wobec siebie bardzo wygórowane ambicje i wymagania.

Tematu nie da się wyczerpać w postaci posta. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, to zapraszam do video na temat osobowości 2.

 

Pobierz Plan Kursu

Pobierz Plan Kursu

Wypełnij dane poniżej aby zapisać się na listę i pobrać plan kursu

You have Successfully Subscribed!