Numerolog Dorota Zwierz | Informacje – Numerolody

Cześć, jestem Dorota 🙂
Z wykształcenia jestem inżynierem technologii żywienia człowieka. Pracowałam jako Business Developer w sektorze B2B dla jednej z największych firm komunikacyjnych w Europie. Jestem zapalonym trenerem umiejętności miękkich, a w 2015 r. Stworzyłam program audiobooków “MistrzuF” w celu uzdrowienia komunikacji między dziećmi i ich rodzicami. Ukończyłam certyfikowane kursy z zakresu psychologii, komunikacji, rozwoju osobistego i sprzedaży. Jestem szczęśliwą żoną i matką dwóch chłopców. I znalazłam swoją pasję …

Jestem certyfikowanym numerologiem. Fascynuje mnie siła i precyzja numerologii. Ciągle poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Uczę się i konsultuję swoich klientów z najbardziej wykwalifikowanymi numerologami w Europie. Mam misję, aby pomóc ludziom i ich firmom rozwijać się. Uważam, że proces ten odbywa się poprzez odkrywanie samego siebie. Większe rozumienie samych siebie a następnie otaczających nas osób, okoliczności prowadzi nas na kolejne poziomy wtajemniczenia – inicjacji.  Wykorzystuję do tego m.in. moc numerologii!

Odkryj MOC Twojej wibracji!

Wypełnij formularz poniżej i poznaj swoje najmocniejsze strony, życiowe wyzwania i misję z jaką przychodzisz na ten świat! Możesz odkryć swoją osobistą mapę do szczęścia, zdrowia i sukcesu!

You have Successfully Subscribed!